Infolinia: (012) 266-43-81
10-17, 7 dni w tygodniu!

Zasady rekrutacji na kursy w ASP

  1. Proszę zapoznać się dokładnie z tą stroną internetową. Jeżeli w krótkim czasie racjonalnie wykorzystacie Państwo informacje dostępne na tej stronie www, najprawdopodobniej będziecie mogli Państwo uzyskać wolne miejsce ma kursie.
  2. W razie pytań proszę natychmiast dzwonić na Infolinię: (012) 266-43-81. My zrobimy wszystko aby rozwiać Państwa wątpliwości, rzetelnie pomóc odpowiadając na pytania i udzielić dobrych rad w oparciu o nasze doświadczenia.
  3. Proszę wybrać najdogodniejszy dla siebie termin i kurs. Szczegółowe opisy wszystkich kursów dostępne są po kliknięciu w linki w menu po lewej. Aktualny harmonogram dostępny jest na stronie z terminami kursów.
  4. Kolejny krok to zgłoszenie się przez internetlub przekazanie nam Państwa danych telefoniczne (poprzez infolinię). Zgłoszenie przez internet możliwe jest poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie.
  5. Następnie proszę opłacić wpisowe w wysokości 200 zł na konto: ( 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190 ). Jedynie wpisowe może zagwarantować miejsce na kursie, a osoby bez wpisowego nie są przyjmowane. Wpisowe pomniejsza cenę kursu.
  6. Ostatni krok to już rozpoczęcie kursu w ASP. Skontaktujemy się z Tobą aby ustalić wszystkie szczegóły Twojego kursu oraz pobytu w Krakowie.

Czekamy na Państwa pytania, infolinia: (012) 266-43-81!

Polecamy w hurtowni

Copyright 1982-2012 ASP. Prawa autorskie zastrzeżone
Mapa strony: kursy kosmetyczne,kursy wizażu,kursy makijażu,kursy stylizacji paznokci,szkolenia kosmetyczne,szkoła kosmetyczna,szkolenie manicure, Kursy kosmetyczne w KURSY.MAKIJAZ.ORG - szkolenia wizażu, makijażu, kurs stylizacji paznokci, kosmetyczne, KURSY.MAKIJAZ.ORG: Szkolenia kosmetyczne, kursy wizażu i makijażu, kurs stylizacji paznokci, manicure, pedicure i zdobienia tipsów, profesjonalne tipsy i paznokcie akrylowe, żelowe, fiberglass.. Zapraszamy też na zaprzyjaźnione kursy: kursy kosmetyczne w Krakowie, kursy kosmetyczne kraków . Będzie nam miło, gdy skorzystacie Państwo z informacji zawartych na tej stronie i zaciekawią Was nasze kursy kosmetyczne.