Infolinia: (012) 266-43-81
10-17, 7 dni w tygodniu!

Formularz zgłoszeniowy na kurs w ASP

Proszę przyst±pić do wypełniania formularza. Po przekazaniu danych skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów i rozwiania ewentualnych w±tpliwo¶ci.Imię i nazwisko:
Numer PESEL:
Ulica i nr domu:
Kod pocztowy:
Miasto:
Województwo:
Nr tel. stacjonarnego:
Nr tel. komórkowego:
Adres e-mail:
Termin:


O¶wiadczam że znam zasady rekrutacji i je przyjmuję. Wiem że moje dane będ± przetwarzane zgodnie z prawem i wyrażam na to zgodę. Zgadzam się także na ¶wiadczenie mi usług drog± elektroniczn±. Wiem że jedynie wpłata wpisowego w terminie, gwarantuje miejsce na kursie.

Polecamy w hurtowni

Copyright 1982-2012 ASP. Prawa autorskie zastrzeżone
Mapa strony: kursy kosmetyczne,kursy wizażu,kursy makijażu,kursy stylizacji paznokci,szkolenia kosmetyczne,szkoła kosmetyczna,szkolenie manicure, Kursy kosmetyczne w KURSY.MAKIJAZ.ORG - szkolenia wizażu, makijażu, kurs stylizacji paznokci, kosmetyczne, KURSY.MAKIJAZ.ORG: Szkolenia kosmetyczne, kursy wizażu i makijażu, kurs stylizacji paznokci, manicure, pedicure i zdobienia tipsów, profesjonalne tipsy i paznokcie akrylowe, żelowe, fiberglass.. Zapraszamy też na zaprzyjaĽnione kursy: kursy kosmetyczne w Krakowie, kursy kosmetyczne kraków . Będzie nam miło, gdy skorzystacie Państwo z informacji zawartych na tej stronie i zaciekawi± Was nasze kursy kosmetyczne.